Wanda Maximoff & Vision 1.Sezon İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
30 Görüntülenme

Wanda Maximoff & Vision 1.Sezon İzle

Wanda Maximov izle bir bakın, son yıllardaki atmosferik diziyi görmek ister misiniz? Örneğin, Wanda vision izle, peki ya 1950'ler? Wanda Maximov'a bir bakın, son yıllardaki atmosferik diziyi görmek ister misiniz? Örneğin, Wanda Maximov, peki ya 1950'ler? Bu dizide Wanda Maximoff adlı bir karakter Scarlet Witch olarak karşımıza çıkacak ve sizi bambaşka bir dünyaya götürecek. Olsen, "Doctor Stanci in the Multiverse" filmimizde de aynı rolde yer alacak ve dizi ile filmi birbirine bağlayan köprü olacak. WandaVision, Vision ve Scarlet Witch karakterlerinin genel yaşamlarını büyütecek ve birçok çevreden anında ara noktalar almayı başardı. Doğumdan büyümeye kadar evreni gözlemlemek heyecan vericiyse, bu iki karakterin hayatlarını ve hayatlarını aşamalı olarak inceleyen bir dizi, farklı eserler arayanlar tarafından beğenilecektir.

İlk başlarda sıradan bir sitcom gibi yüzünü gösteren Wanda Vision; hüzün, travmayla baş etme mekanizması, televizyon tarihi ve popüler kültürde kadın performansı üzerine dev bir eser olarak beyazperdede son buldu. Dizi tarafından benimsenen stratejilerden bazılarını göstermiyor, ancak hikayeye çok fazla ayrıntıyı titizlikle dahil ediyor. Şarap gibi zamanla değeri daha da artacak bir ürünle karşı karşıyayız. Marvel Sinematik Evreninin uzun ömürlülüğüne ilişkin her önemli konunun WandaVision aracılığıyla gerçekleştirileceği konusundaki beklentimiz büyük ölçüde yinelendi.

Herhangi bir inek için WandaVision'dan daha iyi bir çalışma sunulamaz. Bu yazıyı yazarken her gizli referansa odaklanarak kaybolmamak için ciddi bir çaba sarf ediyorum. Çok fazla detayla karşılaştım, bu detaylar referans sanırım ama atıfta bulunduğu içeriği bile anlayamıyorum ve takip edemiyorum. Marvel Sinematik Wanda Maximov izle Evreni'nin en sevdiğim detaylarından biri Paskalya yumurtası olsa da WandaVision bu geleneğe bağlı kalıyor.

Disney+'ın tamamen kâr odaklı atılımından duyduğum korku ortadan kalkmadı. Özellikle The Mandalorian'ın ikinci sezonunun final yapmasının ardından Din Djarin'in hikayesini anlatmaya devam edeceklerinin duyurulması kafamda ciddi bir soru işareti bıraktı. Ancak WandaVision'ı bir sezon tutmak doğru karar, bu yüzden sinematik evrende yeni bir aşamanın, özellikle de çılgın çoklu evrende Doctor Strange'in ısınmasını tamamladık.

İçerik ne kadar doğru olursa, biçim o kadar doğru olur. Wanda Vision, ilk bölümlerde bilerek ya da bilmeyerek seyirciyi reddetmişti, sonraki bölümlerde tekrar tekrar dizi izlemek tek TV deneyimi haline geldi ve izleyicinin beğenisini yeniden kazandı. İlk bölüm incelemesinde de dizinin herkese göre olmadığını da belirtmiştim. Ancak 8. bölümden itibaren siyah beyazın ilk iki bölümünde bir noktada ayrılan herkes diziye yeniden başladı. Bu, risk almaktan korkmayan ve sürekli olarak risk almanın Wanda Maximov izle yeni yollarını geliştiren Marvel için bile büyük bir başarıdır.
  • Yorumlar
  • Detaylar