Aman Reis Duymasın 1080p İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.4 IMDB Puanı 35 Görüntülenme

Aman Reis Duymasın 1080p İzle

(2019)
Aman Reis Duymasın izle 2019'un son ayında beyaz perdede yer aldı. Aman Reis Duymasın filmini izleyin. EDHO'nun kadrosundan harika tulfan. Aman Reis Duymasın 2019'un son ayında beyaz perdede yer aldı. Aman Reis Duymasın filmini izleyin. EDHO'nun kadrosundan harika tulfan komedi filmi "Oh, Reis Can't Hear", yeraltı mafya topluluğunun çıkış tatilini konu alıyor. Haydut Dünyaya Hüküm Verme dizisinden tanıdığımız karakterler, oynamak istedikleri yere girer girmez inanılmaz vakalarla karşılaşacaklar. Ancak bu onları yıldırmadı ve tatillerine devam ettiler. Alışık olduğunuz büyük şehir havası yok. Kasabanın eğlence merkezinde kimse başıboş bırakılmaz. En büyük korkuları ise liderleri Hızır Çakırbeyli'nin bunu öğrenmesidir.

"Aman Reis Duymasın" filmi, yeraltı mafyasının istila ettiği bir tatil hakkındadır. Haydut Dünyaya Hükmetme dizisinden tanıdığımız karakterler, tatil yerlerine adım atar atmaz inanılmaz olaylarla karşılaşıyorlar. Ancak bu onları yıldırmadı ve tatillerine devam ettiler. Burada alıştıkları büyük şehrin havasından eser yok. Küçük bir kasaba tatil merkezinde hiçbir şey kalmadı. En büyük korkuları ise liderleri Hızır Çakırbeyli'nin bunu duymasıdır.

Eşkıya Dünyaya Hüküm Verme dizisindeki en ünlü yeraltı dünyası isimleri, eşleriyle birlikte sakin bir yaz tatili geçirmeye karar verdi. Deniz otobüsünden iner inmez acil bir durumla karşılaştılar ama inatla tatillerine devam ettiler. Yönettikleri büyük dünyanın tam tersi olan bir tatil kasabasında hiçbir sorunları yoktur. Maceranın sonunda kendilerini hapishanede buldular. Bu mafyaların ve eşlerinin en büyük korkusu ise utanç verici lider Aman Reis Duymasın izle Hızır Çakırbeyli'dir.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Aman Reis Duymasin

  Yayın Tarihi:

  13 Aralık 2019

  Senaryo:

  Berna Aruz, Bahadir Özdener

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?