Karatahtanın Ötesi Tek Parça Full izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.7 IMDB Puanı 19 Görüntülenme

Karatahtanın Ötesi Tek Parça Full izle

Beyond the Blackboard izle, huzurevindeki evsiz öğrencilerin yaşamları üzerinde büyük etkisi Karatahtanın Ötesi izle 24 yaşında yeni bir öğretmendir. Beyond the Blackboard izle, Beyond the Blackboard full izle, Beyond the Blackboard türkçe dublaj izle, Beyond the Blackboard altyazılı izle, Beyond the Blackboard 2011 izle, Stacey, birinci sınıfına biraz korku ve önyargı ile girse de, huzurevindeki evsiz öğrencilerin yaşamları üzerinde büyük etkisi olacak 24 yaşında yeni bir öğretmendir. fullhdfilmkazani.com İyi seyirler diler, Beyond the Blackboard Beyond the Blackboard filmine yorum yapmayı unutmayın!

"Kara Tahtanın Ötesinde", Jeff Bleckner'in yönetmenliğini yaptığı "Kimse Kimseyi Sevmez: Bilinmeyen Bir Okuldan Aşk Dersleri" adlı kitaptan uyarlanarak Türkçeye uyarlanmış ve adı "Kara Tahtanın Ötesinde"dir. Stacey Bess 2011 yılında Amerika Birleşik Devletleri'nde (ABD) çekilmiş bir öğretmenin gerçek hayat hikayesini anlatan bir filmdir.

Filmde 1987 yılında Stacey ve öğrencilerinin bir yıllık hayatına tanık olduk. Stacey, öğretmenine olan hayranlığından dolayı çocukluğundan beri öğretmen olmak isteyen bir kadındır. İlk görevi, Amerika Birleşik Devletleri'nde çocuklara eğitim sağlamaya adanmış isimsiz bir okul olan evsiz bir aile Beyond the Blackboard izle barınağındaydı. Filmde tüm fiziksel olumsuzluklara rağmen Stacey'nin okulunu kendi tarzında organize ettiğini ve öğrencilerinin hayatlarını iyileştirmeye çalıştığını görüyoruz.

Stacey önyargıyı yıktı ve evsiz çocuklara geçici barınaklarda eğitim vermeye çalıştı, ancak ilk birkaç gün zor olsa da zamanında çıkış yolunu buldu.

Ülkemizdeki bazı köy okullarında her sınıftan öğrenci bir araya geliyor, yani ortak bir sınıf, bu filmin arka plan unsuru olarak insanların ilgisini çekmiş. Bu bize köyümüzde sınırlı imkanları kullanarak mucizeler yaratmaya çalışan Karatahtanın Ötesi izle öğretmenlerimizi hatırlatıyor.

  • Yorumlar
  • Detaylar