Cesaretin Var Mı Aşka İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.6 IMDB Puanı 18 Görüntülenme

Cesaretin Var Mı Aşka İzle

Cesaretin Var Mı Aşka İzle yeni filmlerini yine bilmiş olduğu şeyler üzerine bu sefer daha şuurlu bir halde oluşturmasını Cesaretin Var Mı Aşka izle temenni ediyoruz. Cesaretin Var Mı Aşka izle, Cesaretin Var Mı Aşka full izle, Cesaretin Var Mı Aşka Türkçe dublajlı izle, Cesaretin Var Mı Aşka hd izle, Julien Janvier anası ölmek üzeridir. Sophie Kowalsky muhacir olmanın zorluğu ile savaş verir iken bu çift içinde hususi bir bağ vardır. Bu bağ oynadıkları cesaret oyunları ile daha fazlaca güçlenirken ayrıntılı delice sayılacak davranışlara imzalarını atarlar. Zaman ortamında oynadıkları oyunun bir parçası bulunan çiftnin büyük aşkları da meydana çıkacaktır. Ne yazık ki oynadıkları oyun yüzünden birbirlerine kavuşmayan aşıklar bakalım ne yapacaklardır.

Julien ve Sophie, okul yıllarından beri tanışan iki yakın arkadaştır. Sophienin Polonya kökenli olması nedeni ile sınıftaki ırkçı çocuklar yönünden rahatsızlık edilmesi ve Julienin kanser bulunan anası ve zorlu babası ile yaşamış olduğu sıkıntılar, her ikisini birbirlerine daha da yüksek yakınlaştırır. Haylaz ve hınzır yapıları ile sürekli olarak birbirlerinin cesaretlerini sınamaları ile başlamış olan süreç, zmaan içinde i·lginç bir cesaret oyununa dönüşür. Oyunun kuralı fazlaca basittir; sırası ile her biri, ötekine cesaret gerektiren sıkıntılı görevler verecektir. Bu görevler içinde sınava sütyenle gitmek de vardır, okulun en sert çocuğunu tokatlamak da... Zamanla yaşamın kendi zorlukları, bu oyunun bir parçasına dönüşmeye başlar. Ve bu oyun, gitgide mucizevi bir aşk yaratır aralarında. Ama acaba bu aşk birbirlerine kavuşmalarındaki en büyük mani midir?

Dünyanın en karakteristik ülkesi İzlanda’nın mühim sinemacılarından biri de Dagur Kari. Sinema kariyerinde daha yolun başlangıcında olsa da bilhassa ilk iki filmiyle kendine yönelik beklentileri yükseltmeyi başarmıştı. ABD’de çekmiş olduğu The Good Heart ile hayranlarını kısa süreli bir şaşkınlığa uğratsa da son filmi Bakir Dev – Fusi ile yine kendi topraklarına ve eski sinemasına dönmüş. Yönetmenin önceki filmlerinden de alışık olduğumuz şeklinde filmin ana teması, ahenk problemleri. Bir aşk filmi olarak değerlendirilse bile ortada classic Romantik komedilerden fazlaca daha öteki bir şey var. Absürtlüğün yanısıra gerçeklik algısından kopmaması filmin en öncelikli özelliklerinden biri olarak alaka çekiyor.

Fusi, 40’lı yaşında olup hala annesiyle oturan ve toplumla etkileşim sıkıntıları ömür sürdüren birisidir. Günlük rutinleri dışına çıkmayan, evden işe işten eve giden, ev içinde hobileriyle vakit yaşamış bu erkek aynı sürete aşırı iri ve kiloludur. Annesinin adam arkadaşının kendisini doğum günü hediyesi olarak bir dans kursuna yazdırması Fusi için fazlaca büyük bir kırılmanın yaşanmasına sebep olacaktır.

Dördüncü filmini çeken Dagur Kari, önceki filmine gore daha iyi bilmiş olduğu eski formüller üstünden ilerleyip nispet olarak bazı şeyleri başarmış. The Good Heart ile kıyasladığımızda kesinlikle daha elle tutulur bir şey var. Ancak yönetmenin Noi Albinoi’deki yaratıcılığını bir defa daha yakalayamadığı da bir gerçek. Kendi beyaz perde dilini oluşturamadığı şeklinde bazı formülleri yine etmesi de küçük bir hayal kırıklığına sebep oluyor. Birey-kişi ve kişi-topluluk temasının son aşama güzel işlendiği bir film Bakir Dev fakat daha bir çok değil. Yönetmenin kendi üklesinde kalıp yeni filmlerini yine bilmiş olduğu şeyler üzerine bu sefer daha şuurlu bir halde oluşturmasını temenni ediyoruz. Yorumlarınızın mühim bulunduğunu unutmayın. Sizlerin desteği yardımıyla sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Cesaretin Var Mı Aşka 1080p HD izle Keyifli seyirler.
TR Moly, Türkçe Dublaj, 1080p FRAGMAN, Türkçe Dublaj, 1080p

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?