Dev Avcısı Jack izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.2 IMDB Puanı 10 Görüntülenme

Dev Avcısı Jack izle

Dev Avcısı Jack izle devleri mancınıklara götüren ve servetlerini alan ihtiyatlı ve açgözlü bir masal kahramanı Dev Avcısı Jack izle olarak tasvir edilir. Dev katil Jack öldüğünde, Jack ve annesi şatolarına yerleşir ve yeniden müreffeh ve mutlu bir hayat yaşarlar. İngilizlerin tarih öncesi efsaneleri var. Kulaktan kulağa aktarılan bu efsaneler animatörlere ilham kaynağı olmuştur. Hepimizin bildiği gibi, insanlar ve devler yıllar önce birlikte yaşadılar. Ülkenin güzel prensesi kaçırılacak ve tehlikeye atılacak. Bu kadar çok asker olmasına rağmen hala bulunamayan prenses, çiftçilik yapan kahraman adamların rehberliğinde kurtarılacaktır.

Bu ay Sam Remy, Brian Singer ekrandayken, Frank L. Baum'un Oz Büyücüsü evrenini (çağdaş bir Amerikan peri masalı olarak tanımlanan) kapak hikayemiz "The Great and Powerful Wizard of Oz" ile beyaz perdeye taşıdı. Filmde yer alan tiyatro, ünlü çocuk hikayesi Jack and The Beanstalk'ın çağdaş bir yorumunu sunuyor. Singer'a göre 2000'li yılların başında çizgi romanlardan uyarlanan Rönesans, artık masal uyarlamalarına da yansıyor. Yönetmen, bu iki hareketin bir parçası olmaktan çok mutlu olduğunu belirtti. Jack ve Beanstalk hikayesi İngiltere'nin kuzeyindeki Cornwall ve Galler'de ortaya çıktı, ancak kesin bir yer ve zaman vermek doğal olarak imkansız. Bu hikayenin en ünlü versiyonunun farklı versiyonları var, yıllar sonra çalınan krallığını devden alan zavallı bir anne ve oğlunun hikayesini anlatıyor.

Oğlu Jack, annesinin kasabaya satması için verdiği inekleri getirdiğinde, kasap ona sihir olduğunu söylediği fasulyeleri sunmuş ve yetiştirmesini söylemiş. Jack eve inek fiyatı yerine fasulyeyle döndüğünde annesini çok kızdırdı. Fasulyeyi diktiklerinde ve ertesi sabah fasulyelerin bir merdiven gibi göğe yükseldiğini gördüklerinde, hepsi fasulyenin sihirli olduğunu anladılar. Fasulye ağacına tırmanan Jack, önce kendisine geçmişin büyük sırrını anlatan bir periyle karşılaştı. Jack'in babasının bir ülkenin kralı olduğunu ve devin istilasından sonra katliamda trajik bir şekilde öldüğünü ve bebeklik döneminde Jack'le kaçan annenin aslında kraliçe olduğunu ve peri Jack'i kocasıyla ölmemesi için uyardı. Kalede yaşayan devin karısı.

Kaleye giden Jack, devin karısıyla tanışır, ona aşık olur ve iş yapmalarına yardımcı olmak için bölgeye yerleşir. Bu kadın, Jack'in insan etini seven kocasından saklanmasına izin vermez. Aslında dev geldiğinde Jack'in kokusunu aldı ama karısı kocasını beslemek için Jack'i dolabına sakladı. Jack, devin altın tavuğunu, ardından altın çantayı ve son olarak da sihirli arpı çaldı. Ancak dev onu en son yakalamaya çalıştığında fasulye ağacından düşerek boynunu kırdı. Periye karşı çıkan Jack, devin karısını öldürmek istediğini, bir kadına asla kılıç çekemeyeceğini ve hanımın kendisine çok iyi davrandığını söyledi. Kısa bir süre sonra, devin karısı bir kazada ölünce Jack ve annesi şatolarına yerleşerek yeniden müreffeh ve mutlu bir hayat yaşadılar. Jack daha sonra bir prensesle evlendi.

Bu en iyi bilinen versiyonda Jack, devin karısına acıyan ve ailesinden çalınan şeyi geri alan şövalye bir kahraman olarak görünür. Bazı versiyonlarda, Jack'in çalınan krallığından söz edilmez. Jack, devleri mancınıklara götüren ve servetlerini alan ihtiyatlı ve açgözlü bir masal kahramanı olarak tasvir edilir. Türkçe dublajlı 1080p film "Jack the Giant Hunter" hakkındaki yorumunuz bizim için önemli.

Film izle platformumuzda Batman 3 Türkçe Dublaj 1080p izle filmini izlemenizi öneririz.
TR Moly, Türkçe Dublaj, 1080p FRAGMAN, Türkçe Dublaj, 1080p

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Dev Avcısı Jack Türkçe Dublaj 1080p izle

  Yayın Tarihi:

  2013

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?