Diktatör izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.4 IMDB Puanı 1 Görüntülenme

Diktatör izle

Diktatör izle örneğin kız örneğini bir kenara atmak, filmin tarzı için bu ne anlama geliyor? Böyle saçma Diktatör izle bir malzeme yapmak? Diktatör, saati Türkçe dublajlı ve altyazılı bir etiket haline getirdi ve halka duyurdu. Ortadoğu'da kadınlara diktatörleri izlemeleri için mükemmel bir birim verilir. Diktatör izle, diktatör full izle, diktatör Türkiye dublaj izle, diktatörü hd izle, diktatör izle, bu eser ilginç, dinamik değil, onu çok seven ama ona çok eziyet eden bir ülke sahneleri içeriyor. Halkın adamı, bu eser demokrasi düşmanı bir kral ve halkıyla karşı karşıyadır. Dövüş. Bu Kuzey Afrikalı adam böyle bir inatçılığın sonucu olacaksa, öyle olmadığını düşünüyoruz. Çünkü halkına işkence eden bir adam asla affedilmez. Bir ülke ne kadar eşit ve demokratik olursa, insanlar o kadar zengin ve mutlu olur. Sadece koltuk sevdalısı, iyiyi kötüyü ayırt edemeyen, ülkemizin bilinçli bireyleri olan insanları seçmeliyiz. Bu kadar edebi eseri düşünmek yeterli, filmi yalnız izlemenize izin vereceğim.

"Dictator", bu tür coğrafya ve iklim hakkında biraz bilgisi olan insanlar için uygun, son derece saldırgan ve rahatsız edici bir film. "Ortadoğu Bataklığı"nda dolaşan totaliter liderlerin saçma planlarını ve tutumlarını gündeme getirdi. Film Arap Devrimi'ne (2012) denk geliyor ve aslında dünya gündeminden ve yeni dalgadan yararlanmaya çalışan ve bunun Arap gençliğini etkileyeceğini düşünen bir atmosfer var.

Aladdin ve Kaddafi'nin yozlaşmış hükümdarı, Arap vatanında Wadi adında bir "süper diktatör"dür. Komedi ve lüks bir hayat yaşayan çok vasat, aptal ve acımasız bir lider. Asıldı ve kesildi, ancak onu kıskanan kötü amca onu gizlice baltalıyordu. BM zirvesine katılmak için ABD'ye gittiklerinde sinsi planını uygulamaya koydu ve farklı bir macera başladı. Kısacası film bu. Peki neden "dalgınlar" diyorum da, uğraştıkları konuyla ilgili bir doğruluk duygusu yok mu? Elbette var, ama bunda rahatsız edici olan ne biliyor musunuz? Tek tek açıklayayım:

Öncelikle bu film bazen kaba bir "anlık", bazen de seyircinin zihnine büyük bir önyargı aşılıyor. Tabii ki, bence, sıska çok daha ciddi. Her şeyden önce, gösteriş için yaratılan bu şeylerin çok fazla etkisi olmayabilir, çünkü çok karikatürize edilmişler (ama özellikle Amerikan toplumunda olacağını düşünüyorum...) ve ikincisi, bir kanıt noktası bulabilirsiniz. böyle gösteriş için yaratılmış bir şeyin tam tersi olabilir. Ancak bu filmin manevi dünyası bu ironiyi aramıyor, sadece İslam'a ve Ortadoğu'ya Araplara ve dini veya diğer şeyleri aşan tüm "Doğu medeniyetine" rahatsız edici bir ironi ile yaklaşıyor (Biliyorum bu çok tartışmalı tabir ama ne tahmin ediyorum?Ne demek istediğimi az çok açıkladı) dağdan bir bakış attı.

Her şeyden önce kahramanımız tüylü bir liderdir. Kendisine az sayıda Arap eşlik etti.Birleşmiş Milletler'in dili nezih olmasına rağmen hepsi argo konuşuyor ve çok komik davranıyorlar. Hayatta kalma göstergesi olarak yalnızca serveti veya savaşı kullanan Araplar ilkel insanlardır ve diktatörlerden mühendislere kadar başka hiçbir manevi güdü taşıyamazlar... onlar yırtıcıdırlar. Nükleer meselelerle uğraşmaktan başka bir şey bilmiyorlar, Birleşmiş Milletler ve Amerika Birleşik Devletleri'nin bütün kapılarını çalsalar bile barış karşıtı insanlar. saçmalıktan anlamıyorlar. Sekse meraklıdırlar, zulmü severler ve kolayca kafalarını kesebilirler.

Kadınlara birim vermiyorlar, kızları çöp kutusuna atıyorlar. Aşkı bilmiyorlar, çünkü diktatör, Amerika Birleşik Devletleri'nden tanınmış radikal bir kız aracılığıyla aşkın ne olduğunu bile öğrendi. "Evrensel birimler" hakkında hiçbir şey bilmiyorlar. Bakın, önemli bir nokta şu ki, bu imalar diktatör tipolojisi üzerinden yapılsa da bence bu coğrafi toplumların "düşüncelerini kaydetmek" için kullanmış, yani iliştirilmiş bir etiket ol'un fiili varlığını genişletiyor. halka. "Ortadoğu kadınlara mükemmel bir birim verdi, kızlar hiçbir zaman hor görülmedi" demek saçma, evet, ama örneğin kız örneğini bir kenara atmak, filmin tarzı için bu ne anlama geliyor? Böyle saçma bir malzeme yapmak? Diktatörün Türkçe dublajlı ve altyazılı filmleriyle ilgili yorumlarınız bizim için önemlidir.

Film izle platformumuzda Romantik Komedi 1 Türkçe Dublaj ve Altyazılı izle filmini izlemenizi öneririz.
TR Moly, Türkçe Dublaj, 1080p FRAGMAN, Türkçe Dublaj, 1080p

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Diktatör Türkçe Dublaj ve Altyazılı izle

  Yayın Tarihi:

  2012

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?