Euphoria 1. Sezon Full HD izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.6 IMDB Puanı 49 Görüntülenme

Euphoria 1. Sezon Full HD izle

()
Euphoria 1.Sezon izle, Euphoria 1.Sezon 1.Bölüm'ü Euphoria'yı web sitemizden HD video kalitesinde Türkçe altyazılı izlemeyi tercih edebilirsiniz.17 yaşındaki Rue'nun hikayesi, Augustine Frizzell'in yönettiği aynı adlı İsrail dizisinden uyarlanan Euphoria'da anlatılıyor. Sandalye. Zendaya, Rue'nun anlattığı hikayeyi yeniden ele alıyor; seks, kimlik bulma, travma, sosyal medya, uyuşturucu, aşk ve arkadaşlık gibi konuları keşfediyor.

Geçen senenin ilk sezonunda HBO'da yayınlanan gençlik dizisi Euphoria aslında oldukça olgun, çalışkan ve keyifli bir çalışma.Teması gençlere hitap etmek yerine "gençlik".

Disney Generation Z projesinin kahramanı Zandaya, Euphoria'da canlandırdığı Rue karakteriyle beklentilerin çok ötesinde daha ciddi çalışmaya hazır olduğunu herkese gösterdi. Oyun, bir uyuşturucu bağımlısının lisedeki uyuşturucu rehabilitasyon merkezinden mahalleye dönmesiyle başlar, Rue'nun rolü etrafında döner, onun iç sesini takip eder ve Rue'nun hayata bakışını seyircinin ekranının merkezine yerleştirir.

Dizi Rue'ya dayansa da, genellikle karakterleri ile sorunlu aileler ve aynı zamanda süpürülen gençler arasındaki çarpık ilişkiye odaklanır. Dizideki her karakterin kendine has sorunları ve kişisel özellikleri var. Dizi, çok farklı roller, yaşlar, daha doğrusu gençlerin sosyal mesajları iletme kaygısı taşımadan Euphoria 1.Sezon izle temel sorunlarla (obezite, LGBT hakları, uyuşturucu, alkol, güzel yükümlülükler vb.) yüzleşmesini anlatıyor ama aslında öforiyi görmek bir görme biçimi. o. Bu yüzden çok ilginç.

Çünkü dizinin yaratıcısı Sam Levinson, romanı sosyal bilgi kaygısıyla gerçekçilik temelinden kaldırmamış, tam tersi yöne gitmiş ve tüm gerçekçilik Atmosferini kurmuştur. Euphoria'da sezon boyunca gördüğümüz tüm karakterler gerçek ve tepkileri de gerçek; karakterler ve diğer karakterler arasındaki diyalog ve hayata bakış, o dönemin bir yansıması. Bu bakımdan dizi bir gençlik dizisi değil, daha önce bahsettiğim teması gençlik olan gişe rekorları kıran bir dizi. Euphoria pembe bulutları görmedi, ancak normalde HBO prodüksiyonunun izlediği rotayı paralel hale getirerek görünür Euphoria izle ışığa dokundu.
  • Yorumlar
  • Detaylar