Habis 1080p Full izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.7 IMDB Puanı 1 Yorum 21 Görüntülenme

Habis 1080p Full izle

Habis 1080p full izle cinayet görüntüleri karşısında dehşete düştü ve kabusunun aslında korkunç bir gerçek olduğunu Habis izle öğrendiğinde acısı. Habis izle, Habis full izle, Habis türkçe dublaj izle, Habis altyazılı izle, Habis hd izle, Habis 2021 izle, Madison korkunç cinayet görüntüleri karşısında dehşete düştü ve kabusunun aslında korkunç bir gerçek olduğunu öğrendiğinde acısı daha da arttı. Senin düşüncen bizim için çok önemli.

Madison adında bir kadını acımasızca takip eder. Dünya onun etrafında döndü, görünmez bir katilin elinde gerçek zamanlı olarak ortadan kaybolan cinayet kurbanının son anlarını izledi. Ancak Madison bu gizemli parçaları araştırmaya başladığında, katilin travmatik geçmişiyle bağlantılı olduğunu keşfetti ve muhtemelen iblisin enkarnasyonunun rahatsız edici derecede esnek bir versiyonunu gördü.

Katil Madison'ı da ele geçirmeye başladığında, onu kendisine yardım etmeye çalışan insanlarla konuşmak için bir araç olarak kullandı, çünkü ona musallat olmaya ve onu kullanmaya başladı. Ceset uçmaya başladığında, bazı durumlarda, katilin dünya üzerindeki kontrolü ve Madison'ın kendisi giderek daha yoğun hale geldi ve ilgili tüm personele tatsız Habis izle bir zaman getirdi.
ALTYZ Moly, Turkce Altyazi, 1080p FRAGMAN, Turkce Altyazi, 1080p

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Habis

  Yayın Tarihi:

  2021

  Yorumlar (1)