İnfinite izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.8 IMDB Puanı 44 Görüntülenme

İnfinite izle

İnfinite izle robot şeklinde oynanan oyunculuk ile film tam manasıyla kafayarısız İnfinite türkçe dublaj izle değerlendiriliyor. Bazı vakitler o şekildeki rüyalar görürüz ki uyandığımızda bu rüyaların rüya olamayacak kadar realist bulunduğunu düşünürüz. Başrolün görmüş olduğu rüyalar bizim gördüğümüz rüyalardan oldukca daha realist ve zorludur. Sürekli olarak işlemiş yaşantısına ilişkin rüyalar kabul eden Evan McCauley bu rüyalar yüzünden zaman arasında şizofrenik bir bireye dönüşür. Reenkarne seyrek insanlardan biri olmasından haberi olmayan Evan, bir zaman sonrasında tıpkı kendi şeklinde reenkarne bir ekip adamla tanışır. Evan’ın tanıştığı bu ekip vakitler arası yolculuğu kontrol etmektedir. Bu sebeple Evan, gelecek zaman dişli bir hasım ile kafaya çıkmak mecburiyetinde kalacaktır. Yaşanan tüm olayların en sıkıntılı alanı ise dünyayı kurtaracak tek kişinin yaşamış olduğu şeyleri rüya zanneden Evan McCauley olmasıdır.

İnfinite İsimli Film

Infınıte adlı filmin 6 ağustos 2020 tarihinde gösterime girmesi beklenirken, Cruella şeklinde çekimi sonuçlanmış birçok film şeklinde Infınıte’nin de gösterime girmesi ertelendi. 10 Haziran 2021 senesinde ilk sunumu verildikten sonrasında IMDb puanı 5,4/10 olarak meydana çıktı. “Infınıte 2021 Film İncelemesi” adlı başlığımızda izleyicilerin ve eleştirmenlerin filmimizde neleri noksan bulduğunu, neler beklediğine bunun haricinde yer vereceğiz. Film araştırması yapmadan ilkin filmimizde emeği geçtiğimiz adlardan birazcık konuşmak istiyorum.

Yönetmen koltuğunda Antonia Fuqua, Senaryo bölümünde; Ian Shorr, Todd Stein, D. Eric Maikranz yer alıyor.

Evan McCauley rolünü yapan Mark Wahlberg, Treadway rolünü yapan Teen Wolf ile tanınan Dylan O’Brien, Nora Brightman rolünü yapan Sophie Cookson ve Bathurst rolünü yapan Chiwetel Ejiofor ve daha birçok tanınmış isim yer alıyor.

İnfinite Turkce Dublaj Filmi İncelemesi 2021

Öncelikle film hakkında pek güzel yorumlara yer veremeyeceğimi belirtmek istiyorum. Çünki film hakkında oldukca iyi yorumlara yer vermek maalesef muhtemel değil. Çok fazla klişe sahnelere yer verilmesi ve realist olmayan abartı aksiyon sahneleri nedeniyle hem eleştirmenler bununla birlikte seyirciler film hakkında negatif yorumlarda bulunmuşlar. Tabii tek aksilik ancak klişe sahnelerden ibaret bulunduğunu söyleyemeyiz. Hatrı sayılır birçok eleştirmenden düşük puan alan bu yapımın, başka Holywood filmlerine tespit edilen benzerliği de hayal kırıklığına sebep olmuş durumdadır.

Bana kalırsa bu imal oldukca daha kafayarılı işlere imza atabilecekken kolaye kaçmak istemiş ve tercihini klişelerden yana kullanımı nedeniyle filmin sönük kalmasına sebep olmuş. Filmde özgün bir hikayeden oluşsa ve senaryo için daha çok emek harcansa oldukca daha kaliteli bir iş çıkabilirdi. Maalesef bugünkü beyazperde aleminde filmlerin fazla fazlalığı ancak tecim hedefli çekiliyor, Infınıte adlı film de başka filmlerden hiç bir artısı olmayan, aksine birçok eksisi tespit edilen yapımlardan biri diyebiliriz.

Eleştirmenlere bakılırsa İnfinite Film Yorum

Eleştirmenlere bakılırsa oturmamış senaryo fikri, bitmek bilmeyen koşuşturmacalar, patlama sahneleri ve üzerine fazla çalışılmadan resmen robot şeklinde oynanan oyunculuk ile film tam manasıyla kafayarısız değerlendiriliyor. Aynı vakitte ilk yarım saaten itibaren çoğuyla otomobil kovalamacası ve kazalarına yer verilmesi de son aşama abartılı olmuş.

İzleyici yorumlarına baktığımızda ise filmin çoğuyla klişe sahne içermesinden yakındıklarını görüyoruz. Birçok film kurgusunun birleştirilerek meydana yeni bir film şeklinde sunulması birçok izleyiciyi rahatsız etmiş durumda, tıpkı film eleştirmenleri şeklinde seyirciler de filmimizde aynı yanlışlardan dert yanıyorlar.

Filmde tespit edilen efektler kısmen kafayarılı ve cast kadrosunun kötü olmadığını söyleyebilsek de senaryo da tespit edilen mantık hataları, basit gözden kaçan detaylar filmin negatif yorumlanmasına sebep oluyor. İnfinite izle Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri hepimiz için önemli...

Film izle platformumuzda Yarının Savaşı Türkçe Dublaj filmini izlemenizi öneririz.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  İnfinite izle

  Yayın Tarihi:

  2021

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?