Karanlıklar Ülkesi 2 Türkçe Dublaj Full izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.7 IMDB Puanı 3 Görüntülenme

Karanlıklar Ülkesi 2 Türkçe Dublaj Full izle

Karanlıklar Ülkesi 2 Türkçe Dublaj Full izle yaparak güçlenmek istemektedir. Selene için aslolan savaşım Marcus'u bulduktan Karanlıklar Ülkesi 2 izle sonrasında başlayacaktır. Selena vampirler kralı Marcus'u bulması gereklidir. Çünkü yaşamı için pazarlık yapabileceği tek fert Marcus'tur. Bu arada Marcus'ta onu aramaktadır. Amacı Selene yok etmek ve kardeşinin mevzumunu öğrenmektir. Asıl savaşım Marcus'u bulduktan sonrasında başlayacaktır.

Geçmişte ve gelecekte, karanlık çağların ömür sürdüren en azılı düşmanları: Vampirler Kurt Adamlara karşı! İşte; Karanlıklar Ülkesi: Evrim, bir kere daha vampirler ve kurt adamlar arasındaki dillere destan savaşların sürdüğü bir atmosferde kucak kucak kan ve dehşet vadediyor. Selene her ne kadar ilk başta aklındakini hayata geçirmenin derdinde olsa da Micheal ile aralarındaki Romantik yakınlık giderek artmaktadır. Selene, geleceğini, vampirler kralı Marcus ile gerçekleştireceği pazarlık üstünden şekillendirecektir. Bir taraftan Micheal ona yardımcı vermek talep eder fakat içerisindeki kurt erkeğin ne ara açığa çıkacağı da bilinmeyen bulunmuş olduğu için çekinmektedir. Selene, kafasına koyduğu suretiyle Marcus’u bulmuş olduğu anda yüzleşeceği gerçekler onda ciddi anlamda bir intikam arzusu oluşturacaktır.

Karanlıklar Ülkesi: Evrim veya özgün adıyla Underworld: Evolution, 2003 tarihindeki bir korku/aksiyon filminin devamı derecesindeki filmdir.

Vampirlerle kurtadamlar arasındaki efsanevi Karanlıklar Ülkesi mücadelesi konu alan filmimizde Selene ve Michael'ın birbirlerine hissettikleri hisler artarak devam etmektedir. Ama Selene'nin Vampirlerin kralı Marcus'u bulması gereklidir bu sebeple geleceği tamamıyla onunla gerçekleştireceği pazarlığa bağlıdır.

Michael, Selene'e yardım etmek talep eder lakin içerisindeki kurtadamın ne zaman uyanacağını bilemediği için Selene'e zarar vermekten korkmaktadır. Marcus ise hapsedilmiş kardeşi William'ı kurtarıp, kurtadam bulunan kardeşinin vasıtası ile kurtadamları (Lycan) kendisine Uşak yaparak güçlenmek istemektedir. Selene için aslolan savaşım Marcus'u bulduktan sonrasında başlayacaktır. Öğrendiği korkulu gerçeklerin etkisi ile intikam almaya yemin eder.

Karanlıklar Ülkesi 2 izle, Karanlıklar Ülkesi 2 full izle, Karanlıklar Ülkesi 2 Türkçe dublajlı izle, Karanlıklar Ülkesi 2 hd izle, Underworld: Evolution 2006 izle, Selena vampirler kralı Marcus'u bulması gereklidir. Çünkü yaşamı için pazarlık yapabileceği tek fert Marcus'tur. Bu arada Marcus'ta onu aramaktadır. Amacı Selene yok etmek ve kardeşinin mevzumunu öğrenmektir. Asıl savaşım Marcus'u bulduktan sonrasında başlayacaktır.

Ve Selene öcünü alacaktır.. Kate Beckinsale (The Aviator, Van Helsing) ve Scott Speedman (The 24th Day, My Life Without Me) bundan önceki filmle canlandırdıkları bu korkulu dünyayı devam filmi ile yine beyaz perde izleyicisinin beğenisine sunuyorlar. Yeni bir aksiyon, yeni sırlar ve tamamıyla yeni bir heyecanla bir evvelkinden daha güçlü bir hikaye ile … Screen Gems ve Lakeshore Entertainment verir Underworld Evolution, yönetmen Len Wiseman (Underworld) , müstahsil Tom Rosenberg, Gary Lucchesi, David Coatsworth ve Richard Wright. Filmin senaristliği Danny McBride yönünden ,Len Wiseman & Danny McBride öyküsinden esinlenilerek beyaz perdeye uyarlanmış.

Bu yüzden ikinci filmimizde aynı başrollerle ve aynı kadro ile çalışmak en yani olacaktı..” Yapımcı David Coatsworth ekliyor, “Devam filmlerindeki beklenti her zaman için bundan önceki filmden daha iyisi ve daha büyüğüdür. Bu seyircinin emridir. Bütçe bu kere daha genişti fakat yine de bir Hollywood blockbusterı ile yarışamazdı. Bu yüzden üzerine gideceğimiz en doğru nokta yaratıcılıkta kendimizi aşmaktı. Doğru bakış açısı , doğru aksiyon ve bahsetmek istediğimiz öyküyi en doğru akılcı yolla anlatma çabası…” İlk karar bu kere filmi klostrofobik ortamından ve renksiz görüntüsünden uzaklaştırarak daha fazlaca dış mekan ve renk kullanmak olmuş. Karanlıklar Ülkesi 2 HD izle Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri biz için önemli...
TR Moly, Türkçe Dublaj, 1080p FRAGMAN, Türkçe Dublaj, 1080p

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?