Özgürlük Yemini 1 Türkçe Dublaj Full izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.1 IMDB Puanı 23 Görüntülenme

Özgürlük Yemini 1 Türkçe Dublaj Full izle

Özgürlük Yemini 1 Türkçe Dublaj Full izle hadise örgüsünü hiç bir zaman oldukça yüksek ifşa etme eğiliminde değilim, Özgürlük Yemini 1 izle ama hikayenin özü. Bizleri tarih öncesinde 13.yy Avrupasına götürmüş olan film o sürenin Kralı John insanlara daha yüksek bağımsızlık vaat eden Magna Carta bildirgesini imzalamak için zorlama yapar. Diğer taraftan kral kendine ilişkin ülkenin güneyinde büyük bir ordu toplamaya başlar. Oldukça aksiyon ve siyasal kargaşalık bulunan filmi izlemenizi öneri ederiz.

Ironclad tarihimizin azca tanınan bir bölümündeki tarihsel ilgiyi, tanıdık aksiyon filmi öğeleriyle en iyi halde birleştiren acımasız, coşku verici bir film. Bir filmin hadise örgüsünü hiç bir zaman oldukça yüksek ifşa etme eğiliminde değilim, ama hikayenin özü, zalim Kral John için dirimsel ehemmiyet taşıyan stratejik dikkate haiz bir şatoya haiz küçük bir ekip eklektik harpçıya dayanıyor. James Purefoy’un Templar Şövalyesi, Thomas Marshall benzer biçimde bazı harpçılar intikam peşinde. Diğerleri ise Baron Albany'ye (Brian Cox) sadık paralı askerlerdir. Fakat hepsi, olasılıkların kendilerine karşı sıkıca yığıldığının farkında.

Esasen, öyleyse, Ironclad bu bir kuşatma filmi, ama gösterişsiz bir halde çekilmeyi ve harpın görselleştirilmesinde nerdeyse içten olmasını bekliyordum, bir ihtimal de acaip bir yüzleşme anına yoğunlaşırken, bütçe diyalogun monitör süreninın yükseksını kaplamasını gerektiriyordu. Bu gerçeklerden daha yüksek olamazdı. Filmin prodüksiyon kadrosu nispet olarak gösterişsiz bir bütçeyi artırmak için on sekiz ay harcadı, ama ekranda görüldüğü şey, bu doğrultusunda gördüğüm en iyi savaş sahneleri Yüzüklerin Efendisi.

Aksiyon filmin çoğuna hakimdir, Bay Purefoy'un bundan sonrasında tanıdık bir yeminiyle, beklenmedik halde insiyaki ve kanlı bir halde yargılamalara başlarken, beni tam manasıyla koltuğumda zıplamaya yaklaştırdı (ancak ustalaşmış bir nezaketle durduruldu) erkek arkamda oturdu. ne zaman Ironclad Blu-ray'de çıkıyor, büyük olasılıkla yüksekdan bağırarak tamamıyla zıplamayı planlıyorum).

Daha çarpıcı bulunan şey ise, filmin saldırısının size filmin ilk üçte ikisi için nefesinizi tutmanız için güç bela zaman vermesi ve ekranda mancınık, mancınık ve kuşatma kuleleri patladıkça gözlerimi daha da genişletmesi.

Başka yerlerde, Jason Flemyng öfkeli kadın avcısı, Ray Winstone seçimi karakter Jamie Foreman, Leydi Isabel ile evli bulunan tesirsiz kale bekçisi Derek Jacobi ve çok önemli fakat oldukca azca kullanılmış bir halde, Mackenzie Crook, havalı okçu rolünü canlandıran canlandırıyor. Legolas'ın damarından, veya benim kadar sinsice yatkınsan, Crow.

Charles Dance da kısa bir görünüme bürünerek, onu büyük ekranda ne kadar özlediğimi bana aynı halde hatırlattı. Sıcak hav Bana Timothy Dalton'u hatırlattı. (Birisi lütfen bu dikkatsizliği çözebilirse, oldukca memnun olur.)

Paul Giamatti bölücü bir erkek oyuncu ve Ironclad Kötü, iğrenç (ve aslına bakarsak iğrenç), şımarık kralı, bu tür bir fena erkeğin hak etmiş olduğu lüzumlu oranda nefret ve safrayı toplayarak, rastgele bir fikiri dengelemeye destek olmayacak. Yine de, Giamatti, kimi zaman gerilmiş anlarda mucizevi derecede gülünç bulunduğunu kanıtlayan tükürükten meydana gelen patlamalarıyla işleri birazcık yüksek ileri götürüyor. Fakat işler aslına bakarsak kötüleştiğinde bu, izleyici için kasıtlı bir rehavet olabilir. Eğer onu sevinç içinde sevseydin Hepsini Vur, onu seveceksin İronclad. Özgürlük Yemini 1 Türkçe Dublaj izle Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri hepimiz için önemli...

Film izle platformumuzda Vatansever HD izle filmini izlemenizi öneririz.
TR Moly, Türkçe Dublaj, 1080p FRAGMAN, Türkçe Dublaj, 1080p

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Özgürlük Yemini 1 Türkçe Dublaj izle

  Yayın Tarihi:

  2011

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?