Romantik Komedi 1 Türkçe Dublaj ve Altyazılı izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.3 IMDB Puanı 28 Görüntülenme

Romantik Komedi 1 Türkçe Dublaj ve Altyazılı izle

Romantik Komedi 1 Türkçe Dublaj ve Altyazılı izle işinden ayrılarak onu anlamayan sevgilisi Oğuz'u terk eder. Yeni Romantik Komedi 1 izle hayatı Esra'ya yeni sürprizler getirecektir. Romantik komedi 1 temasıyla devam edebilen Zenip'in düğünü, Isla ve Didem'in hayatlarına sürprizler getirecek. Büyük şehirlerde yaşayan kadın erkek ilişkisini hoş bir şekilde anlatan, sevginin, dostluğun ve dostluğun hayatımızdaki yerini vurgulayan çok güzel bir film. Didem, Esra ve Zeynep metropolde yaşayan üç yakın arkadaştır. Zeynep evleniyor ve düğününde birçok sürpriz olacak. Öte yandan Esra yıllardır hiç sevmediği bir işte çalışıyor, ardından dayanamayıp istifa ediyor. Bu da yetmezmiş gibi sevgilisinden ayrıldı. Tekrar çalışmaya karar veren Esra, bir reklam şirketinde işe girdi.Reklam şirketinin kreatif direktörü Mert onda derin bir izlenim bıraktı.Zaman geçtikçe yaklaşmaya başladı. Aynı zamanda Didem Mert'in arkadaşı ünlü oyuncu Cem Sezgin'e aşık oldu. Yeni kararı alan üç arkadaşın hayatları değişecektir.

Esra, Didem ve Zenip çok yakın arkadaş olsalar da, farklı kişiliklere sahip ve farklı hayatlar süren üç kişidirler. Suskun Esra, çılgın Didem ve bu üç arkadaşla iletişim halinde olabilen Zenip'in düğünü, otoriter Zenip, Esra ve Didem'in hayatlarında fark yaratacaktır.Sürpriz. Uzun yıllardır istemediği işi yapan Esra, bir cesaret örneği göstererek hayatını değiştirmeye karar verdi.

Bu amaçla ilk adımı atmış, işini bırakmış ve tatsız temasa son vermiştir. Esra bir sürpriz beklemektedir.Bir reklam ajansında çalışmaya başladığında uzun süre iş aradıktan sonra zar zor iş bulmuştur. Ajansın kreatif direktörü Mert ve Esra yakınlaştıkça erkeklerle yanlış strateji kullandığına ve Mert'in arkadaşı ve oyuncusu Sam Sezkin'den de etkilendiğine inanan Didem, okuduğu bir kitaptan onu yakalamak için taktiksel bir plan yapmaya başlar. Zenip, kızların aşk hayatlarında yaptıklarını onaylamaz ve evliliği de sorunludur. Bu üç kızın verdiği kararlar hayatlarını inanılmaz şekillerde değiştirecek.

Bu arkadaş canlısı grup ortamında, Zeynep yedi yıl boyunca özel hayatını istikrarını bozmadan sürdürebilen ve hayatını kendi planına göre planlayabilen tek kadındır. Tüm olaylar Zeynep'in evlenmesiyle başlamıştır. Düğün gecesi Zeynep'in hiç istemediği bir hayat sürdüğünü anlayan Esra, o geceden sonra kendisini mutsuz eden işinden ayrılarak onu anlamayan sevgilisi Oğuz'u terk eder. Yeni hayatı Esra'ya yeni sürprizler getirecektir. Romantik komedi 1 film izlemek hakkındaki yorumunuz bizim için önemli...

Film izle sitemizden Dev Avcısı Jack izle filmini izlemenizi tavsiye ediyoruz.
Moly, Türkçe Dublaj, 1080p FRAGMAN, Türkçe Dublaj, 1080p

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?