Şahane Hayaller 1080p İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.0 IMDB Puanı 22 Görüntülenme

Şahane Hayaller 1080p İzle

Şahane Hayaller izle, şair olmak isteyen bir adam ile onun menajeri olmaya çalışan bir arkadaşının hikayesini Şahane Hayaller izle anlatıyor. Şahane Hayaller izle, Şahane Hayaller full izle, Şahane Hayaller sansürsüz izle, Şahane Hayaller hd izle, Şahane Hayaller 2020 izle. Şahane Hayaller, şair olmak isteyen bir adam ile onun menajeri olmaya çalışan bir arkadaşının hikayesini anlatıyor. Ömer şair olmak isteyen bir gençtir. Hayalini gerçekleştirmek için uzun yıllar bekleyen Ömer, hayatını boşa harcamıştır. Baltayı tutamayan genç zamanla hayalinden uzaklaştı. Bu sırada liseden sınıf arkadaşı Ali ile tanıştı. Ali sayesinde Ömer yine hayalinde ısrar etti. Ali'nin asıl amacı Ömer'in hayalini gerçekleştirmek değil, onun hocası olup arkasından para kazanmaktır. Ancak Ali, Ömer'in yöneticisi olmak için gereken bilgi ve ortama sahip değildir. Yıllar geçtikçe Ömer'in kitabının çıkması için ikili kendilerini ilginç bir maceranın içinde buldu.

İlk önce Ömer'in Instagram'da yaptığı birçok yazım hatasına güldüğü için filmine gittim. Okurlarım bilir ki böyle bir film izlemeye gitmem çünkü açıkçası bu benim gömeceğim kalitesiz bir çalışma ama dediğim gibi videoyu çekmek için Nalet Bebe'ye güvendim.

Daha önce Erkankan'da yapmıştı, ben de o dönemde onu aynı şekilde eleştirmiştim. Bu filmde de Salih Kalyoncu var, harika oyuncuların Şahane Hayaller izle olduğu böyle bir filmde olmalarına gerek yok bence.

Şimdi filmi izlemeye devam edelim; bu film, Ömer'in Instagram'da çektiği ana karakterin uzun tipografisi gibi, Recep İvedikle Ömer'in Instagram'daki yazım hatasının bir melezi gibi.

Zaman zaman komik sahneler oluyor.Filmin çekiminde bir sorun olduğunu düşünmüyorum ama film için seçilen müziklerin iyi bir hikaye ile sorunu var. Bu filmi Ömer gibi diğer sosyal medya ünlülerinin filmleriyle karşılaştırırsak iyi bir iş çıkardığını söyleyebilirim çünkü Ömer eskizlerinden kazandığı parayı sinemada harcarsa ve bir film yaparsa insanların hayran kalacağı yeni bir film . Şarkı sahnesi filmin aksiyon sahnelerinden biri.Kardeşim ben ve yol arkadaşı film gibi hala bitmemiş şeyler Şahane Hayaller izle var denilebilir ama bence daha farklı şeyler daha iyi yapılabilir.

  • Yorumlar
  • Detaylar