Scooby Doo 3 Tek Parça izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.4 IMDB Puanı 13 Görüntülenme

Scooby Doo 3 Tek Parça izle

Scooby Doo 3 Tek Parça izle sonrasında geriye halledilmesi ihtiyaç duyulan gizemler ve aklanılması ihtiyaç duyulan Scooby Doo 3 izle hayatlar kalıyor. Çizgi film klasiğinden beyaz perdeye aktarılan yapımın üçüncü ayağında bu ekibin iyi mi bir araya gelmiş olarak toparlandığını anlatmaktadır. Filmi izlerken son aşama keyifli anlamış olur sizi beklerken gülmekten yıkılacaksınız resmen.

“Gizem Başlıyor” adından da anlayabileceğiniz şeklinde her şeyin başlangıcına gidiyor: Çetenin kuruluşuna. Çete üyelerimizin tüm bunlar Coolsville Lisesi öğrencisi, ah. Scoobert Doo hariç elbet. Filmde kahramanlarımızın iyi mi tanıştıkları birazcık klişe, birazcık da eğlence kokan bir senaryoyla kısa müddette anlatılıyor.

Eh, onlar tanışıp kaynaştıktan sonrasında geriye halledilmesi ihtiyaç duyulan gizemler ve aklanılması ihtiyaç duyulan hayatlar kalıyor. Başka hayatlardan bahsetmiyorum, aklamaları ihtiyaç duyulan kendi hayatları! Çete ilk serüvensının içerisine çekiliyor, bir bakıma sırrı çözemezlerse tahsil hayatlarının sonuna kadar cezalı kalacakları bir gerçek. Hal bu tür olunca tıpkı okudukları gizem kitaplarındaki şeklinde, adım adım ipucu ve şüpheli arıyorlar. Çoğunuzun onlarca defa izlediği serinin çizgi dizilerindeki serim-düğüm-çözüm bu filmimizde de aynen korunmuş.

Okullarına dAdanan iki hayalet ve onların arkasındaki saklı güç; çözmeleri ihtiyaç duyulan gizemin ana kötüleri. Bu saklı güç ‘vakit kapsülü’ adlı bir nesneyi aramakta ve bu uğurda her şeyi oluşturmaya hazır. Çete ona mani olmayı çabalarken hem birbirlerini aynı zamanda kendilerini tanıyacak. İşin en keyifli yanı şüphesiz bu, şu sebeple senaryo namına film fazlası çizgi filminin hikâyesinden öteye gidememiş. Tanışma serüvenlarının efsanevi olması gerekliliğini düşünmüyorum, evet. Ama daha akıllıca bir senaryo şüphesiz beni ve birçok izleyiciyi sevinçli edecekti.

Brian Levant’ın yönetmekte olduğu film orta derecesi aşamasa da, sizlere keyifli bir seksen dakika yaşatacağına eminim. Eğer hâlâ Scooby ruhunu yaşıyorsanız tabii. Bizim için izlenecek daha oldukca macera var! Scooby Doo 3 Türkçe Dublaj Full izle filmi için yorumlarınız bizim için önemli.

Film izle platformumuzda Mumya 1 Türkçe Dublaj Full izle filmini izlemenizi öneririz.
TR Moly, Türkçe Dublaj, 1080p FRAGMAN, Türkçe Dublaj, 1080p

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Scooby Doo 3 Türkçe Dublaj Full izle

  Yayın Tarihi:

  2009

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?