Şiva Bebeği Full izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.2 IMDB Puanı 23 Görüntülenme

Şiva Bebeği Full izle

Shiva Baby 2020 izle, Kız Danielle, sevilen birinin ölümünden sonra yapılacak olan Yahudi Shiva törenine katılmak için evine gitti. Shiva Baby izle, Shiva Baby full izle, Shiva Baby türkçe dublaj izle, Shiva Baby Türkçe altyazılı izle, Shiva Baby hd izle, Shiva Baby 2020 izle, Kız Danielle, sevilen birinin ölümünden sonra yapılacak olan Yahudi Shiva törenine katılmak için evine gitti. Danielle yolculuk sırasında evli bir adam olan Max ile tanışmış ve onunla para karşılığında bir ilişki yaşamıştır. Ailesiyle birlikte gittiğinde, Danielle ailesinin tutumlarına tepkisiyle karşılaştı ve onu bekleyen şey korkunç bir sürpriz oldu. Bu özel günde Max, eşi ve ağlayan bebeğiyle ortaya çıktığında beklenmedik bir olay yaşandı.

Shiva Baby, izleyiciyi dar duvarlı bir eve hapseder ve 78 dakika boyunca yorulmadan onları takip eden soruları cevaplamamak için kullanır. Danielle, cinsel yönelimini, görünüşünü vb. sürekli eleştiren ve eleştiren bir odayla karşılaştığında, sürekli küçüldüğünü hissettik ve onunla kaçmak için bir delik aradık. Kara komedisi tarafından motive edilen bu kara komedi, tuhaf ve rahatsız edici anlarla dolu, Shiva Baby, pek çok farklı karakter arasındaki etkileyici ve hızlı geçişlerle olağanüstü olmayan hikayesini tamamlıyor.

Emma Seligman'ın yazıp yönettiği film, seks işçisi Rachel Sennott'un randevularından biriyle açıldı. Kısa bir süre içerisinde bu tarihin aslında Danielle'in çevresine ne kadar yakın olduğunu öğrendik ve en önemlisi Same as Danielle gibi onun hayatını ve seyirciler arttıkça altında olduğumuz baskıyı öğrendik. Tek bir mekanda geçen bu film, birçok çatışma ve çarpık ilişki örneğine neden olarak kahraman ile Şiva Bebeği izle seyirci arasındaki mesafeyi daralttı ve bizi giderek daha da dar bir çemberin içine attı.

Emma Seligman’ın aynı isimli kısa filminden uyarladığı Shiva Baby’de Danielle, para karşılığında cinsel ilişkiye girdiği Max (Danny Deferrari)’in evlilik hayatı, dış görünüşüne sürekli olarak karışan aile büyükleri ve hatta geçmişte Maya (Molly Gordon) ile yaşadığı fakat bir şekilde sürüncemede kalan ilişki gibi yüzleşmekten, karşı karşıya gelmekten kaçındığı her şeyle baş başa kalıyor ve kendisine bir türlü kaçacak yer bulamıyor. Film, izleyiciye Danielle’in içinin daraldığı her anı, üzerinde var olan ve sürekli olarak artmaya devam eden baskıyı tüm klostrofobisiyle aktarıyor. Taziye evinde tesadüfen karşılaştığı Max, onun eşi Kim (Dianna Argon) ve ailesi, Danielle’in hiç susmak bilmeyen anne babası ve aile çevresi, eski aşkı Maya ile Danielle için kişisel bir cehennem hâline geliyor ve bu cehennemin ısısı 78 dakika boyunca git gide artıyor. Bu süre içerisinde hikâye, kaçınılan tüm gerçekleri bir bir ortaya seren bu istenmeyen karşılaşmaları tüm gerilimiyle yansıtırken kara mizahını korumayı da ihmal etmiyor. Böylece Danielle’in köşe bucak kaçtığı her şeyin peşinden sürüklenirken hikâye her ne kadar oldukça basit bir denklem üzerine kurulmuş olsa da filmden uzaklaşmıyoruz.

Emma Seligman'ın aynı adlı kısa filminden uyarlanan "Bebek Shiva"da Danielle, Max'in (Danny Dflari'nin canlandırdığı) onunla para için seks yaptığı evlilik hayatını canlandırıyor. o bile Maya (Molly Gordon) ile yaşıyordu, ama bir şekilde yüzleşmekten kaçındığı her şeyle, uzun süreli bir ilişki gibi yüzleşti, kaçış yerine Git'i bulamadı. Bu film tüm klostrofobisiyle Danielle'in küçüldüğü her an üzerinde var olan ve artarak devam eden baskıyı izleyiciye aktarıyor. Max ve karısı Kim (Dianna Argon) ve ailesi, Danielle'nin ebeveynleri ve ailesi, taziye binasında tesadüfen tanıştığı insanlar, eski aşkları Maya ve Danielle'in kişisel cehennemi haline geldi ve bu cehennemin sıcağı giderek artıyor. ve daha yüksek. 78 dakika. Bu süre zarfında, hikaye bu istenmeyen karşılaşmaları gergin bir atmosferde yansıtır ve tüm kaçamak gerçekleri Şiva Bebeği izle birer birer ortaya çıkarır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?