Tepenin Gözleri 2 1080p izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.1 IMDB Puanı 1 Görüntülenme

Tepenin Gözleri 2 1080p izle

Tepenin Gözleri 2 1080p izle insanlarına amerikanın sınırında tespit edilen bir kampa araç-gereç götürmek için Tepenin Gözleri 2 izle yola çıkacaklardır. Sıradan bir görev olarak görülen bir kaç tane bilim insanlarına amerikanın sınırında tespit edilen bir kampa araç-gereç götürmek için yola çıkacaklardır. Vardıklarında ortalıkta kimsenin olmadığını hiçbir ömür emaresinin olmadığını göreceklerdir. Araştırma meydana getiren ekiplerin yanısıra yalnızca kurtarılmak isteyen bir yardım sinyali geri kalmıştır kısaca orada tek başlarına kalmışlardır. Çok fena adamlar tespit edilen mutantları öldürmek için amansız savaşım vereceklerdir.

İlk filmimizde yer edinen bölge, bu filmin de mekanı olarak işlenmektedir. Daha ilkin nükleer denemelerin yapıldığı bu alan ilk filmdeki ailenin trajedisi peşinden tamamıyla boşaltılmıştır. Fakat arama ve kontrol emek harcamaları için küçük bir ilmi ve askeri takım burada vazifeye devam etmektedir.

Film, ilk filmden aşina tespit edilen mutantların esir aldıkları insandan çocuk sahibi olmalarının görüntüleri ile başlar. Kanlı doğum görüntüleri peşinden bir ekip askerin Afganistan dekorlu ortamda gerçekleştirdikleri tatbikat görüntüleri gelir. Daha sonrasında bu askerler emek verme hedefi ile sert bir çavuş özcülüğünde meşhur çöle giderler.

Çöle intikal ettiklerinde buradaki kampçı kadrosu bulamayan askerlerin büyük ksımı onlardan bir işaret bulma umudu ile tepelerin arasına aramaya çıkar. Kamp yerinde biri adam biri hanımefendi iki asker ise ilkin sahra tuvaletinden çıkan esrarlı adama, sonrasında da ortada kimse yokken çalınan tüfeklerine tanık olurlar.

Akabinde classic teen slasher tipi vehamet formatı başlar. Sırayla öldürülen genç askerler "acaba bir ileri kim?" sorusunu da yanısıra getirir. Sonunda onca uğraş peşinden sevinçli sona ulaşılsa da bitiş düdüğü öncesi serinin bir ileri filmine de aleni kapı bırakmaktadır. Ama yalnızca üç fert kurtulmuş başkaları vahşice öldürülmüştür. Erkekleri öldürüp hanımefendileri çocuk sahibi olmak için saklıyorlar. Bir mutant karçırdığı bir hanımefendi askere saldırı etmiş fakat asker arkadaşları yönünden kurtarılmış mutant ise öldürülmüştür.

Bir ekip asker NewMexico sınırındaki bilimadamlarına ekipman taşımakla vazifelidirler. Amaçlanan yere varan askerler ortada biliminsanlarının olmadığını farkeder. Ekip hadise konumunu inceler ve netice olarak buldukları tek şey bir yardım sinyalidir. Bu sinyal hakkındada inceleme başlatılır. Gerçekten birinin yardım etmeye ihtiyaçı var ise bir ihtimal de bu tenha tepeler içinde sadece kçalışan bilim adamlarıdır? Carter ailesinin başına gelenlerden bir haber bu tenha ve lanetli tepelerde araştırmaye girişirler. Ve onları da başkalarıni bekleyen yamyam mutantlar beklemektedir. Bu kere kötülerin kuvveti oldukça daha yüksek ve soylarını devam ettirebilmek için oldukça daha zekice ve saldırganlardır. Başarılı bir vehamet filmi izleyeceksiniz… Tepenin Gözleri 2 Türkçe Dublaj Full HD izle filmi için yorumlarınız bizim için önemli.
TR Moly, Türkçe Dublaj, 1080p FRAGMAN, Türkçe Dublaj, 1080p

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Tepenin Gözleri 2 Türkçe Dublaj Full HD izle

  Yayın Tarihi:

  2007

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?