Vatansever HD izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.2 IMDB Puanı 3 Görüntülenme

Vatansever HD izle

Vatansever HD izle sitesinde yer edinen 137 tane eleştirmenin puanladığı film yaklaşık olarak 100 üstünden Vatansever izle 62 puan aldı. Benjamin Martin harpma konusu hakkında bundan sonrasında tamamıyla kapılarını kapatmıştır. Fakat çevresinde açılan çarpışmalar çiftliğinin sınırına kadar dayanınca İngilizler Benjaminin yakınlarını tehdit etmeye başlar. Bunun üzerine kendisini de ailesini güvenliğini sağlamak adına yeniden harpmaya başlamasını konusu işlenmektedir. Gösterime girmiş bulunmuş olduğu 11 Ağustos 2000 tarihinden bu yana birçok fert yönünden izlenen ve küçümsenilmeyen Vatansever (The Patriot) filmine İzleyicilerin verilen puanlar şu şekilde:

IMDb: Sitede yer edinen kullanıcılardan aşağı yukarı 258.000 film severin puanladığı Vatansever (The Patriot) filmi, yaklaşık olarak 10 üstünden 7,2 puan aldı.
BeyazPerde.com: 833 tane eleştirmenin puanladığı Vatansever (The Patriot) filmi, 5 üstünden 4,3 puan aldı. RottenTomatoes.com: RottenTomatoes.com sitesinde yer edinen 137 tane eleştirmenin puanladığı film yaklaşık olarak 100 üstünden 62 puan aldı. Sinemalar.com: 965 izleyicinin ve eleştirmenin Sinemalar.com üstünden puanladığı film 10 üstünden 8,3 puan almıştır. Bu yazımızda sizin için; Vatansever (The Patriot) Filminin Konusu Ne? Türü Ne? İzleyicilerin Filme Verdiği Puanlar Ne? Konuları hakkında malumat verdik, okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Yönetmenliğini Rbulunand Emmerich'ın gerçekleştirdiği ve başrolünde Mel Gibson'ın oynadığı tartışmalı film "Patriot" (Vatansever) bugün vizyona giriyor. Amerikalıların İngilizlerle yapıkları harpları konu edinen film, İngilizleri devasa yükseklikte acımasız gösterdiği; savaş sırasında görev alan siyahları görmezden geldiği ve Amerika'nın reel sahibi bulunan yerlilere değinmediği nedeni öne sürülerek gösterildiği ülkelerde eleştirilere uğramıştı.

Yönetmen Rbulunand Emmerich ve müstahsil Dean Devlin daha ilkin Stargate, Independence Day ve Godzilla filmlerinde eş güdümlü çalışmışlar, bu filmlerin tamamı de büyük kazançlar elde etmesine karşın çeşitlerine yeni bir şey eklemediği için eleştirilmişlerdi. Bir defa daha bir araya gelen bu çift bu defa farklı bir türe yönelip muhaberede geçtiğimiz trajik bir kahramanlık hikâyesine el atıyorlar.

1995 senesinde hem yönetip hem oynadığı Braveheart (Cesur Yürek) ile, Cehennem Silahı serilerinin gölgesinden sıyrılıp yönetmenlikteki başarıya ulaşmış olmasını da meydana koyan Mel Gibson, benzer konusu hesaba katıldığında bu film için en iyi seçimlerden biri olarak meydana çıkıyor. İnandırıcı bir oyun çıkaran Avustralyalı genç oyuncu Heath Ledger (10 Things I Hate About You) bu filmden sonrasında adını daha oldukca duyacağımız bir isim olacak. Vatansever Full izle Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri hepimiz için önemli...

Film izle sitemizden Diktatör izle filmini izlemenizi tavsiye ediyoruz.
TR Moly, Türkçe Dublaj, 1080p FRAGMAN, Türkçe Dublaj, 1080p

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Vatansever Full izle

  Yayın Tarihi:

  2000

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?