X-Men 4 Türkçe Dublaj Full HD izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.6 IMDB Puanı 20 Görüntülenme

X-Men 4 Türkçe Dublaj Full HD izle

X-Men 4 Türkçe Dublaj Full HD izle her insana yenebilen Adamantium metalinin bedenine X-Men 4 izle verilmesi ile macera başlar... Wolverine 2009 yılında yapılmış süper kahraman filmidir. Filmin çekimleri Yeni Zelanda ve Avustralya'da yapılmıştır. Dağlarda ağaç kesme işi meydana getiren Logan aynı vakitte kendi geçmişiyle ilgili teselli aramaktadır. Öğretmen Kayla reel sevgiyi bulmuştur ve yalın bir yaşam yaşamaktadır. Bu i·lişki Logan'ın eski yaralarını silmeye yönlendirir. Wolverine ise mutant yaşamı yaşamaktadır. Sevgilisinin ölümü ile içi intikam duygusuyla dolar.İntikamını almak için Weapon X programına katılır. Tekrar Stryker ile karşılaşır. Wolverine bu uygulamaya katılmayı reddetmiştir, fakat sevgilinin öldürülmesi üzerine kabul eder.Kendisini oldukca güçlü meydana getiren, her insana yenebilen Adamantium metalinin bedenine verilmesi ile macera başlar... X-Men 4 Türkçe Dublaj Tek Parça İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli. X Men 4 izle, X Men 4 full izle, X Men 4 Türkçe dublaj izle, X Men 4 hd izle, X-Men Origins: Wolverine izle, X-Men Başlangıç:

Aynı anda bir yerde yapılan seçim, hayatın akışını bambaşka bir yere sürükleyebilir. James Logan babasını öldürdüğünde, arkadaşı Victor Creed ile kaçmaya karar verdi. William Stryker onları bulduğunda bir teklifte bulundu. Onlardan özel bir mutant ekibine katılmalarını istedi. Logan bir süre sonra organizasyondan ayrılarak X-Men 4 izle Kanada'ya gitti. Yol bölünmüş. Yıllar sonra, Stryker tekrar ortaya çıktı ve bu sefer Logan'ın silah X projesine katılmasına izin verdi. Logan başta reddetti, ancak daha sonra kibirli bir şekilde fikrini değiştirdi. Vücuduna bir madde enjekte edildi, artık yenilmez oldu ve bu projeye katılmayı kabul etti. Artık vücuduna enjekte edilen yenilmez altın metal ile Wolverine, kılıç dişli kaplanın intikamını alabilecektir.

X-Men 4 film bilgileri, oyuncuları ve temaları her zaman hizmetinizdedir. 2019 filminde X-Men ekibi şimdiye kadarki en güçlü ve en güçlü düşmanlarıyla karşı karşıya kaldı: İçlerinden biri olan Jean Gray. Bir uzay kurtarma görevinde, gizemli bir kozmik güç tarafından vurulalım. Bu gücün onu daha da güçlendirdiğini fark ederek eve dönmek için can atıyordu. Ama bu güç aynı zamanda onu daha dengesiz yaptı. Bu içsel varoluşa karşı savaşmak, gücünü anlayamayacağı ve sınırlayamayacağı bir şekilde serbest bırakmasını sağlar. Kontrolsüz izin, sevdiklerini incitmeye başladı ve X-Men'i birleştiren yapının çökmesine neden oldu. Bozulan takım yeniden bir araya gelmenin bir yolunu bulmalıdır. Mesele sadece Jane'i kurtarmak değil, aynı zamanda dünyayı galaksiye hükmetmek isteyen uzaylılardan kurtarmak için X-Men 4 izle Jane'deki gücü silahlandırmaktır.
TR Moly, Türkçe Dublaj, 1080p FRAGMAN, Türkçe Dublaj, 1080p

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  X-Men 4 Türkçe Dublaj Tek Parça İzle

  Yayın Tarihi:

  2009

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?