Yarının Savaşı Türkçe Dublaj
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.0 IMDB Puanı 1,272 Görüntülenme

Yarının Savaşı Türkçe Dublaj

Yarının Savaşı Türkçe Dublaj Atlamayı Jumplink adını verdikleri vakitte solucan deliği açmaya yarayan Yarının Savaşı izle alet ile yapıyorlar. Filmin vakitı 140 dakikadır. Filmin özgün ismi The Tomorrow War ‘dır. Film; Dram, Aksiyon, Macera, Fantastik ve Bilim Kurgu türündeki filmlerden hoşlananlara hitap ediyor. Hem de Yarının Savaşı Netflix olarak aratanlar film Amazon Prime Video üyelerine hususi çekilmiştir. (Bkz. Amazon Prime Video )

Gelecekteki görev yalnızca 7 gün hayatta kalmak üzerine kurulu. Eğer 7 gün vakitınce hayatta kalırsanız otomatikman olarak tekrar geçmişe sıçrıyorsunuz. Atlamayı Jumplink adını verdikleri vakitte solucan deliği açmaya yarayan alet ile yapıyorlar.

Filmdeki bilim alanı bu kadar açıkçası. 2051 için daha ilerlemiş bir teknoloji beklerdim şahsen. Şuan günümüzdeki teknoloji 2051 ‘den daha ilerlemiş. 🙂 Şahsen terminatör falan beklerdim. İHA ‘lar bile beklentimin altında kaldı.

The Tomorrow War izle Filmdeki uzaylı Whitespike

Filmdeki uzaylı Whitespike yaratıklarını ilk gördüğümde aklıma direk pire geldi arkadaşlar. Pirenin ön bölümünün üzeri alanına iki kol ve kıç bölümünü birazcık aşağı indirin. Şahsen ikisini oldukca benzettim. İkisinin benzer kısımlarını yuvarlak içerisine aldım.

The Tomorrow War, minik tefek mantık sorunları olsada genel manada konusu güzel bir film olmuş. Zamanda seyahat benzer biçimde konuları seven biriyseniz esasen kesinlikle beğeneceğiniz türde film olmuş.

Görsel olarak oldukca güzel bir film olmuş. CGI efektlerine diyecek laf yok. Dikkatimi çeken ise darbe hissiyatı oldukca iyi olmuş. Buna bağlı olarakta uzuv kopmaları, kan sıçramaları ve patlayıcıların etkisi oldukca realist olmuş.

Görsel efektle birlikle filmin ilk 15 dakikası hariç devamlı bir aksiyon içerisindesiniz. Film sizi içerisine çekiyor ve kopamıyorsunuz. Bu her filmimizde bulabileceğiniz bir hususiyet değildir ona göre.

İlk bölümde mantığınıza yatmayan Yarının Savaşı izle

Hem de filmi iki parça düşünebilirsiniz. İlk bölümde mantığınıza yatmayan bir oldukca sual oluşuyor. Örneğin ”bunu bu tür yapsa şuna gerek yoktu” benzer biçimde fakat ikinci bölümde bu mantık problemlerini gideren bir oldukca izahat göreceksiniz. Buna karşın aklımda 1-2 tane cevap alamadığım sorularım kaldı.

Filmde mana veremediğim birinci kısım geleceğe sıçrayacak kişileri kati olarak daha eskiden belirliyorlar fakat kısada olsa tahsil vermiyorlar. Misal 3 aylık veya 6 aylık atış eğitimi verilmesi veya ne ile savaştıkları üzerine kısa eğim görmeleri geleceğe sıçrayanların ölüm kalım ihtimalini arttıracaktır. Ama piyasaya alışverişe masraf benzer biçimde hop geleceğe muharebeye yolluyorlar. 🙂 Hatta durumun ne kadar vahim bulunduğunu söyleyeyim şarjörü takamayan kişilerlerden Dünya ‘yı kurtarmasını bekliyorlar. Sonra neymiş gidenlerin yalnızca 0 ‘u geri geliyormuş.

İkinci kısım Yarının Savaşı Filmi Türkçe

İkinci kısım bu yaratıkların geleceklerini insanoğlu biliyorlardı. Bunca sene insanın bu Whitespike zırhını delecek bir tabanca veya bir kurşun yapamaması komik. Anlam veremediğim nokta solucan deliği oluşturup zaman içinde ileri geri gidecek teknoloji var. Ama bir yaratığın zırhını delecek kurşun yok!

Her şey gelecekten gelen eli silahlı bir ekibin 2022 Dünya Kupası Final maçının ortasına inmesiyle başlıyor. Gelecekten gelen ekip ”gelecekte insanlığın 11 ay içinde yok olacağını” söyleyip yardım istiyor. Hem de insanlığı yok edecek düşmanın uzaylı kaynaklı bulunduğunu söylüyor.

Kısacası şimdiki vakitte ömür sürdüren insanların 28 sene ileri kısaca 2051 yılındaki uzaylılarla insanoğlu arasındaki muharebeye gitmesini konu alıyor.

Film izle sitemizden Scooby Doo 3 Tek Parça izle filmini izlemenizi tavsiye ediyoruz.
Full HD izle, Türkçe Dublaj, 1080p Donmadan izle, Türkçe Dublaj, 1080p

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?